Loading color scheme

1 - PROGRAM Optimum Paint Guard + ochranný povlak laku

Strojní korekce laku je nedílnou provádí se z důvodu odstranění továrních vad laku, škod při transportu, poškození při přípravě vozidla popř. z důvodu vad laku, jež se projevují např. v důsledku dlouhotrvajícího skladování vozidel. U používaných vozidel se odstraňuje poškození laku vzniklé provozem (škrábance, oxidace, vodní spot). Po odstranění těchto defektů je lak vozidla svými vlastnostmi (optická čistota, lesk, struktura) mnohem lepší než tovární lak výrobce a je skvěle připravený na ochranný povlak. V tomto programu není odstraňována z laku vozidla nežádoucí „tzv. poměrančová kůra“.

Ochranný povlak se nanáší ve 2 na sebe navazujících vrstvách. Takto ochráněný lak vozidla získává vyšší tvrdost a odolnost proti vnějším vlivům (např. kyselý déšť, sůl, hmyz, vandalismus-graffiti, ptačí trus apod.), ochranný povlak má samočisticí funkci a je chemicky inertní

Údržba takto ochráněného automobilu je díky nově získaným vlastnostem povlaku snadná a velmi rychlá (snížení nákladů na údržbu).

Záruka: 2 roky od data aplikace na funkčnost povlaku (podmíněno pravidelnými prohlídkami 2x ročně).


Nová vozidla od 25 - 30 tis Kč
Používaná vozidla 35 - 45 tis Kč

2 - PROGRAM Opti-Coat Pro + ochranný povlak laku

Strojní korekce laku je nedílnou součástí přípravy na ochranný povlak a provádí se 
z důvodu odstranění továrních vad laku, škod při transportu, poškození při přípravě vozidla popř. z důvodu vad laku, jež se projevují např. v důsledku dlouhotrvajícího skladování vozidel. U používaných vozidel se odstraňuje poškození laku vzniklé provozem (škrábance, oxidace, vodní spot). Po odstranění těchto defektů je lak vozidla svými vlastnostmi (optická čistota, lesk, struktura) mnohem lepší než tovární lak výrobce a je skvěle připravený na ochranný povlak. V tomto programu není odstraňována z laku vozidla nežádoucí „tzv. poměrančová kůra“.

Ochranný povlak se zpravidla nanáší ve 3 na sebe navazujících vrstvách. Takto ochráněný lak vozidla získává vyšší tvrdost a odolnost proti vnějším vlivům (např. kyselý déšť, sůl, hmyz, vandalismus-graffiti, ptačí trus apod.), ochranný povlak má samočisticí funkci a je chemicky inertní.
Údržba takto ochráněného automobilu je díky nově získaným vlastnostem povlaku snadná a velmi rychlá (snížení nákladů na údržbu).

Záruka: 5 let od data aplikace na funkčnost povlaku (podmíněno pravidelnými prohlídkami 2x ročně).

Nová vozidla od 45 000,- Kč bez DPH
Používaná vozidla od 55 000,- Kč bez DPH

4 - PROGRAM self-healing - ochranný samohojící se povlak laku

Ochranný samohojící se povlak laku vozidla se zárukou 5 na funkčnost povlaku a provádí se z důvodu odstranění továrních vad laku, škod při transportu, poškození při přípravě vozidla popř. z důvodu vad laku, jež se projevují např. v důsledku dlouhotrvajícího skladování vozidel. Po odstranění těchto defektů je lak vozidla svými vlastnostmi (optická čistota, lesk, struktura) mnohem lepší než tovární lak výrobce a je skvěle připravený na ochranný povlak.

Ochranný povlak se nanáší ve 4 na sebe navazujících krocích. Takto ochráněný lak vozidla získává tu nejvyšší odolnost proti vnějším vlivům (např. kyselý déšť, sůl, hmyz, vandalismus-graffiti, ptačí trus apod.), ochranný povlak má samočisticí funkci a je chemicky inertní. Tento povlak je navíc plně samohojící se a samozacelující tzn. v případě poškození popř. mechanického poškození (např. průjezd větvemi, neodborné mytí, vandalismus atd.) se povlak sám zacelí.
Údržba takto ochráněného vozidla je díky získaným vlastnostem povlaku a jeho samohojící se funkci ta nejjednodušší ze všech povlaků na trhu.

Záruka: 5 let od data aplikace na funkčnost povlaku (podmíněno pravidelnými prohlídkami 2x ročně).

Nová vozidla od 67 000,- Kč bez DPH
Používaná vozidla od 75 000,- Kč bez DPH

3 - PROGRAM Opti-Coat Pro + ochranný povlak laku ve verzi SIGNATURE

Tento program je identický s programem „Program Opti-Coat Pro + ochranný povlak laku“ s výjimkou spočívající v tom, že v této verzi je z laku vozidla kompletně odstraněna několikanásobným broušením a leštěním nežádoucí “tzv. pomerančová kůra”. Lak vozidla je následně absolutně dokonalý a je na něj nanesen ochranný povlak. Verze SIGNATURE představuje v současnosti nejvyšší a nejlepší úroveň ochrany laku Vašeho vozidla.

Nová vozidla od 95 000,- Kč bez DPH
Používaná vozidla od 95 000,- Kč bez DPH

 

5 - PROGRAM self-healing - ochranný samohojící se povlak laku 
ve verzi SIGNATURE

Tento program je identický s programem „Program SMPL self-healing - ochranný samohojící se povlak laku“ s výjimkou spočívající v tom, že v této verzi je z laku vozidla kompletně odstraněna několikanásobným broušením a leštěním nežádoucí “tzv. pomerančová kůra”. Lak vozidla je následně absolutně dokonalý a je na něj nanesen ochranný povlak. Verze SIGNATURE představuje v současnosti nejvyšší a nejlepší úroveň ochrany laku Vašeho vozidla.

Nová vozidla od 105 000,-
Používaná vozidla od 105 000,-

Kontaktujte nás

Pro víc informací nebo zpracování nabídky nám zanechte vzkaz. Ozveme se vám co nejdříve. Děkujieme.
Děkujeme za váš vzkaz Něco se pokazilo - váš vzkaz nejde odeslat Zkuste to prosím znovu...
 • TIS Car Prague s.r.o. 

  Pod Krejcárkem 975/2
  130 00 Praha 3

 • Otevírací doba:
  PO – PÁ:   9–17

  Telefon: 722 540 540
  email: info@tiscar.cz

 • IČO: 283 24 757
  DIČ: CZ 283 24 757
  Spis. zn.: C 150288
  vedená u MS v Praze