Loading color scheme

Detailing

 
Detailing představuje individuální péči o automobily a jejich dlouhodobou ochranu laku (i nelakovaných částí) a provádí se v několika stupních (kompletní čištění, broušení, leštění a končí aplikací ochranného nebo samohojícího povlaku popř. aplikací ultra čirých uretanových ochranných fólií OpticShield™), jež společně zajišťují nejlepší dlouhodobou ochranu laku (i nelakovaných částí) automobilu.
Strojní korekce laku je nedílnou součástí přípravy na ochranný nebo samohojící povlak a provádí se z důvodu odstranění továrních vad laku, škod při transportu, poškození při přípravě vozidla popř. z důvodu vad laku, jež se projevují např. v důsledku dlouhotrvajícího skladování vozidel. U používaných vozidel se odstraňuje poškození laku vzniklé provozem (škrábance, oxidace, vodní spot). Po odstranění těchto defektů je lak vozidla svými vlastnostmi (optická čistota, lesk, struktura) jakostně na vyšší úrovni než tovární lak výrobce a  je skvěle připravený na ochranný povlak.
Potom Potom
Předtím Předtím
Potom Potom
Předtím Předtím
 
Náročnější zákazníci čím dál častěji využívají také ochranný nebo samohojící povlak v kombinaci s aplikací ultra čirých uretanových ochranných fólií OpticShield™, které společně s ochranným samohojícím povlakem ještě účinněji chrání karoserii před poškozením (např. lak vozu před odletujícími kamínky, větvemi či drobnou kolizí na parkovišti).

Vytisknout  

Jsme tu
pro vaši maximální
spokojenost!

Zařaďte detailing do svého portfolia servisu vozového parku. Zvyště životnost i zpětnou návratnost každého vozu.

 
 

Aplikaci našich technologíí
si můžete púrohlédnout v galerii

Odstranění továrních vad

Kontaktujte nás

Pro víc informací nebo zpracování nabídky nám zanechte vzkaz. Ozveme se vám co nejdříve. Děkujieme.
Děkujeme za váš vzkaz Něco se pokazilo - váš vzkaz nejde odeslat Zkuste to prosím znovu...
 • TIS Car Prague s.r.o. 

  Pod Krejcárkem 975/2
  130 00 Praha 3

 • Otevírací doba:
  PO – PÁ:   9–17

  Telefon: 722 540 540
  email: info@tiscar.cz

 • IČO: 283 24 757
  DIČ: CZ 283 24 757
  Spis. zn.: C 150288
  vedená u MS v Praze